„Zawsze miejcie tarczę wiary,
dzięki której będziecie mogli gasić wszelkie ogniste pociski Złego”
Ef 6,16.

Weź TARCZĘ i zacznij ochraniać swoją małżonkę!

Dlaczego WARTO?

Już nie w pojedynkę, ale z grupą 19 innych mężczyzn stajesz ramię w ramię w obronie swojej małżonki. To my, mężowie, jesteśmy współodpowiedzialni za drogi naszych żon do świętości. Dlatego pragniemy iść przed nimi z TARCZĄ wiary i modlitwy by osłaniać je przed „wszelkimi ognistymi pociskami Złego”
0
GRUP
0
BRACI W INICJATYWIE
0
KRAJÓW
0
MINUTY DZIENNIE NA MODLITWIE

Czym jest TARCZA?

Każdego dnia za Twoją żonę modlić się będziesz Ty oraz 19 innych mężów, czyli każdego dnia za Twoją żonę będzie odmawiany cały różaniec. 

Nasza modlitwa oparta będzie na „róży różańcowej”. Ta nasza będzie o tyle specyficzna, że będzie to wspólna modlitwa mężów za żony. „Zbiera się” grupa 20 mężów, którzy tworzą grupę różańcową. Każda z osób odmawia codziennie jedną dziesiątkę różańca w dowolnym dla siebie momencie dnia. 

Oczywiście, podjęcie modlitwy nie zwalnia nas z konkretnego działania wobec naszych żon, jednak modlitwa za nie takie działania z pewnością wspomoże.

Dajemy najpiękniejszy prezent naszej żonie (i to codziennie) – wszystkie łaski związane z odmawianiem różańca w róży (wiele, wiele łask – pewność, że zawsze, każdego dnia ktoś modli się za moją żonę, nawet wtedy, gdy sam zapomnę – jeśli nikt nie zapomni, to codziennie za nasze żony odmówiony jest cały różaniec!)

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO
Wypraszaszj swojej żonie potrzebne łaski za pośrednictwem Najświętszej Maryi Panny
BRATERSTWO
razem z Tobą codziennie 20 mężczyzn będzie wstawiać się za Twoją żonę
WIERNOŚĆ
Twoja i twojej małżonki bo modlitwa uświęca i zbliża nas do Pana
OCHRONA
Twoja i twojej małżonki bo modlitwa uświęca i zbliża nas do Pana
Odwazni
Droga na Maxa
Droga Lwa