APLIKACJA: DROGA ODWAŻNYCH

Może zastanawiasz się, po co Ci kolejna aplikacja w telefonie?

Dzisiaj mamy szeroki dostęp do wiedzy i informacji. Jednocześnie często trudno zdecydować się, które treści będą dla nas dobre. Czasem też niełatwo dotrzeć do materiałów, które są przygotowane pod kątem męskiego serca i męskiego spojrzenia na życie, mówiące o jego duchowości i relacjach, w które wchodzi.

Jako Droga Odważnych mamy na szczęście spore doświadczenie w formowaniu mężczyzn!

Od ponad 12 lat przygotowujemy materiały formacyjne tylko dla mężczyzn.

Najlepsze z nich są dostępne w aplikacji Droga Odważnych po to, by mieć je pod ręką i móc do nich sięgać codziennie. Wierzymy, że to właśnie codzienna praca i stawianie małych kroków przynoszą największe efekty.

Aplikacja Droga Odważnych to różnorodność tematów i materiałów

W aplikacji znajdziesz artykuły tematyczne, napisane przez księży, trenerów, coachów, psychologów, artystów, poetów, sportowców, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach.

W zakładce Kursy znajdziesz rozbudowane szkolenia, podzielone na moduły. Każdego dnia otrzymasz jeden materiał, który pogłębi dane zagadnienie. Będą to artykuły, konferencje, studium biblijne, przedstawienie stanowiska Kościoła, świadectwa, postacie świętych, rozmowy z mężczyznami wiary, wyzwania i testy sprawdzające wiedzę.

​Zobacz, jakie kursy udostępniamy w aplikacji:

Aplikacja Droga Odważnych to także webinary tematyczne

Tylko w aplikacji dajemy Ci możliwość ponownego odtworzenia webinarów, które prowadziliśmy w ostatnim czasie. Podejmowaliśmy tematy związane z pracą, emocjami czy planowaniem czasu.

Webinary Odważnych to porządna dawka wiedzy i spojrzenie na sprawę z kilku różnych perspektyw.

Obecnie w aplikacji znajdziesz następujące webinary i konferencje:

WSPARCIE DLA APLIKACJI

Na tym nie koniec !

Codziennie publikujemy komentarz do czytań liturgicznych, przygotowany przez mężczyzn ze wspólnoty Droga Odważnych.

Wyjaśniamy w nim interpretacje tekstów Pisma Świętego, objaśniamy kontekst kulturowe i filologiczny. Uczymy, jak żyć Bożym słowem każdego dnia.

W aplikacji czekają na Ciebie zaproszenia na spotkania na żywo.

To tam dowiesz się, gdzie prowadzimy aktualnie rekolekcje, warsztaty, ćwiczenia duchowe, spotkania czy Eucharystie dla mężczyzn.

Aplikacja to przestrzeń dla każdego mężczyzny.

Tego, który poszukuje swojego miejsca w Kościele, tego, który już się formuje, jak również tego, który chce mieć w jednym miejscu wyselekcjonowane treści zgodne z nauczaniem Kościoła katolickiego oraz Biblii.

W dzisiejszym świecie fake newsów to duża odpowiedzialność tworzyć wartościowe treści. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wpłaty członków wspólnoty i darczyńców, dla których ważne jest to, by żaden sponsor nie „lokował” swojego produktu w treściach Drogi Odważnych.

Naszym darczyńcom odwdzięczamy się, dając nieograniczony dostęp do zasobów w aplikacji na miesiąc. Twoja cegiełka wsparcia to kolejna minuta nagrania video poradnika, kolejny wers artykułu a kolejne wartościowe treści, to dla mężczyzn kolejny powód, by formować się na chwałę Bożą! 

Tym sposobem nasza społeczność ma już ponad tysiąc osób i każdego dnia rośnie!

Jesteśmy wdzięczni, że jesteś z nami na Drodze Odważnych!

Pobierz aplikację już dziś!

    Android:                                      iOS:  
 
 
 

WSPARCIE DLA APLIKACJI

POZOSTAŁO NIEWIELE CZASU WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

CHCIAŁBYŚ BYŚ NA BIEŻĄCO?

Newsletter